כיצד לרכוש צמיגים באופן מקוון
קנו והתקינו את הצמיג המתאים באינטרנט בכמה צעדים פשוטים.
1
בוחרים את הצמיג הנכון
בצורה פשוטה וידידותית בבית או במשרד עם המחשב ועם הטאבלט,משדרגים לצמיגים המובילים בעולם
2
בוחרים את הזמן ומקום ההתקנה
בחרנו את הטופ 100 המתקינים האמינים והמקצוענים בארץ. בחרו את המתקין הקרוב אליכם בחרו את היום שתרצו להתקין ואת הזמן (בוקר צהרים או אחה"צ)
3
אשרו את ההזמנה
כל המחירים באתר כוללים מע"מ התקנה ואיזון, שלמו און ליין בצורה מאובטחת ביותר ואנו נשלח את הצמיגים למקום ובזמן שבחרתם.
היכן שתרצו להתקין הצמיגים יחכו לכם שם עד 24 שעות לאחר ההזמנה
בחרו את הצמיג הנכון
למה לצפות כאשר מזמינים צמיגים באינטרנט
זה פשוט מאוד!
טרדה ,ללא טקטיקות מכירה בלחץ גבוה, ולמעט ההתקנה אין צורך לבזבז המון זמן יקר מהיום הצפוף והעמוס שלך כדי ללכת לפנצ'רייה להתלבט ולהתבלבל, וכמובן, לא לדאוג שאת/ה קונה משהו שאת/ה לא צריך.
צ'ק אאוט נוח
אנו ניתן לך פירוט של החיובים עבור הצמיגים, כל המחירים באתר כוללים מע"מ התקנה ואיזון, שלם/י און ליין בצורה מאובטחת ,אז תוכל/י לבחור באפשרות התשלום שנוחה ולבצע את ההזמנה בצעד מהיר אחד.
זאישור תיאום התקנה
אנחנו כבר עשינו לך את העבודה ,חקרנו בדקנו והשווינו מאות פנצ'ריות ובחרנו את המתקינים המהימנים והמקצועיים ביותר שיש. תוכל/י לבחור מתקין קרוב למקום מגוריכם או למקום עבודתכם. לאחר שמצאת את המתקין שאת/ה רוצים תקבעו לכם פגישה להתקנה-בחרו תאריך וזמן שבהם תרצו שנתאם לכם את ההתקנה. לאחר הרכישה, אנו מתאמים עם המתקין שבחרת כדי לאשר את פגישת ההתקנה המבוקשת. ההזמנה שלך מוכנה.
הסרת אי הוודאות
אנו מפשטים את קניית הצמיגים והופכים את החוויה לנעימה יותר.טכנולוגיית איתור הצמיגים המתקדמת שלנו, השקיפות ,ההשוואה בין התוצאות, שירות לקוחות מומחה ומתקינים מהימנים עוזרים להבטיח לך לקנות את הצמיג המתאים. בנוסף, שביעות הרצון שלך מגובה על ידי אחריות ותוכניות של קונצרן הצמיגים העולמי Goodyear Tire and rubber .
הדרך לקניית הצמיג הנכון מתחילה כאן.
מצאו את הצמיג שלכם